Komplety pościeli do gondoli - Migotka

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Komplety pościeli do gondoli

Przyzwyczajając się do nowej rzeczywistości i świata, w jakim się znalazł, Twój maluszek wymaga dużego wsparcia i ochrony z Twojej strony. Dlatego każdy produkt, który wybieracie – czy to do pokoiku, do wózka czy choćby zwykła ozdoba musi być bezpieczna, zapewniać komfort użytkowania i w najlepszy możliwy sposób pobudzać rozwój Twojej pociechy.

Oferowane przez nasz sklep internetowych komplety do gondoli sprawdzą się zarówno w domowym zaciszu, gra zapragniecie zasłużonej chwili odpoczynku oraz w wózku, gdy postanowicie wybrać się na długi, dodający energii spacer wśród kwiecistych łąk i leśnych zagajników. Nasze komplety do gondoli doskonale pasują również do koszy Mojżesza, kołyski oraz kokona. Wypełnia je lekka, antyalergiczna włóknina silikonowa, zapewniająca ciepło nawet w naprawdę chłodne dni.

Z myślą o maluszkach wybraliśmy wzory zachwycające kolorystyką i sposobem przedstawienia świata – subtelnym, ciepłym, przyjaznym. Każdy z nich to źródło delikatnych bodźców, które kroczek po kroczku wprowadzają dziecko w nieznany mu jeszcze świat wyobraźni. W skład każdego kompletu do gondoli wchodzi dwustronny kocyk i poduszeczka, dedykowane dzieciom od urodzenia do 2 lat.