Zgody - Migotka

Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Zgody

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Migotka Minky Agnieszka Pacyga-Filipek wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy NIP: 5521585916; REGON: 383592765 w celach świadczenia na moją rzecz usług za pośrednictwem drogi elektronicznej w zakresie działalności sklepu internetowego działającego pod domeną www.migotka.com.pl Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogę żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę lub usunięcie.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Migotka Minky Agnieszka Pacyga-Filipek wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy NIP: 5521585916; REGON: 383592765 w celach marketingowych, w szczególności w celu przesyłania na podany przeze mnie adres e-mail spersonalizowanej informacji marketingowej (newsletter) oraz otrzymywania do Migotka Minky informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, iż zgoda jest wyrażana dobrowolnie. Mam świadomość, iż w każdym czasie mogą żądać wglądu w moje dane osobowe, ich zmianę, usunięcie, jak również cofniecie powyższej zgody na zasadach opisanych w Regulaminie znajdującym się na stronie.

 

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem sklepu internetowego Migotka Minky Agnieszka Pacyga-Filipek wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Punkcie Informacji dla Przedsiębiorcy NIP: 5521585916; REGON: 383592765 który jest dostępny pod adresem www.migotka.com.pl